Financování vozu

 

Hledáte nové auto, ale nemáte dostatek peněz na to, abyste si ho koupili v hotovosti?


Nevadí! U nás si můžete auto pořídit na splátky. Nabízíme širokou škálu možností financování, abyste si mohli vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje.

 

Financování vozidel autobazar Ostrava

 

Možnosti financování

 

Úvěr

Úvěr je nejběžnější způsob financování auta. Vyplatíte si určitou částku z ceny auta najednou a zbytek budete splácet po dobu několika měsíců nebo let. Můžete si vybrat z různých úrokových sazeb a délek splácení.

Leasing

Leasing je další možnost financování auta. V tomto případě si auto budete platit po dobu několika měsíců nebo let, ale po skončení leasingové smlouvy se stanete jeho majitelem. Leasing je dobrý způsob, jak si vyzkoušet nové auto, aniž byste museli investovat velkou částku peněz.

Operativní leasing

Operativní leasing je podobný leasingu, ale v tomto případě se po skončení leasingové smlouvy nestanete majitelem auta. Auto vrátíte leasingové společnosti a budete si moci vybrat nové. Operativní leasing je dobrý způsob, jak si pravidelně měnit auta bez toho, abyste museli investovat velkou částku peněz.


 

Jak si o financování požádat?

Abyste si mohli požádat o financování auta, stačí navštívit náš autobazar a vyplnit žádost o úvěr. Naši pracovníci vám pomohou vybrat nejlepší možnost financování a vyřídí veškerou administrativu.

Vyberte si své nové auto a financujte ho s námi!